کسب و کار آنلاین در بستر وردپرس

ویرایش آنلاین تصاویر – معرفی 16 ادیتور آنلاین عکس

راهنمای طراحی آنلاین تصاویر برای وبسایت

0 ۱,۲۶۲

در مقاله بهترین سایت های دانلود عکس به معرفی وبسایت هایی پرداختیم که به راحتی می توانستید از آنها تصاویری مناسب برای وبسایت و نوشته های خود دانلود کنید. اما نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید ارزشیست که گوگل به تصاویری می دهد که توسط خود شما ایجاد شده باشد. از این رو در این مقاله که تا حدودی تکمیل کننده مقاله معرفی سایت های دانلود عکس است می خواهیم وبسایت هایی را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آنها به راحتی بتوانید به ویرایش آنلاین تصاویر بپردازید. همچنین برخی از وبسایت هایی که در این مقاله به شما معرفی می کنیم قابلیت ایجاد تصاویر را نیز دارند. ادیتور آنلاین عکس این امکان را به شما می دهد تا به راحتی و بدون نیاز به دانش خاصی به ویرایش و ایجاد عکس بپردازید.

16 ابزار برای ویرایش آنلاین تصاویر

آیا می خواهید برای پست های وبلاگ خود تصاویر بهتری ایجاد کنید؟ تصاویر تأثیر بسیار خوبی در نحوه برخورد کاربران با محتوای شما ایجاد می کنند. اما ، اکثر کاربران طراح نیستند و قادر به ایجاد تصاویر حرفه ای برای وبلاگ های خود نمی باشند. در این مقاله ما برخی از بهترین های ادیتور آنلاین عکس به منظور ایجاد تصاویر بهتر برای پست های وبلاگ خود را به شما نشان خواهیم داد.

چرا برای پست های وبلاگ تصاویر بهتری ایجاد می کنید؟

تصاویر بسیار جذاب هستند. تصاویر موجب ایجاد ارتباط قوی تر کاربران وبسایتتان با مقالات شما هستند.

آنها به شما کمک می کنند لایک ، اشتراک گذاری و ترافیک بیشتری از رسانه های اجتماعی دریافت کنید. کاربرانی که از سایت شما بازدید می کنند وقت بیشتری را در وبسایت شما صرف کرده و پست های بیشتری را مشاهده می کنند. تصاویر حتی می توانند به شما در گرفتن نظرات بیشتر در مورد مقالات منتشر شده شما کمکتان کنند.

اکنون مشکل این است که اکثر وبلاگ نویسان طراح گرافیک نیستند. آنها نمی توانند برای وب سایت های خود گرافیکی حرفه ای به دنبال داشته باشند.

بخشی از این مشکل را می توان با استفاده از تصاویر رایگان عمومی یا تصاویر دارای مجوز CC0 حل کرد. با این حال ، شما هنوز هم نیاز به ویرایش آن تصاویر دارید.

خوشبختانه ، چندین ابزار آنلاین وجود دارد که به شما امکان ویرایش و ایجاد تصاویر زیبا برای سناریوهای مختلف از جمله پست های وبلاگ ، اینفوگرافیک ها ، ارائه ها و حتی پست های شبکه های اجتماعی را می دهند.

بیایید نگاهی به برخی از بهترین ابزارها برای ایجاد تصاویر بهتر برای پست های وبلاگ خود بیاندازیم. ناگفته نماند که برای ورود به برخی از این وبسایت ها نیاز به استفاده از ابزار تغییر آی پی دارید.

Visage برای ویرایش آنلاین تصاویر

Visage یکی از آسانترین و قدرتمندترین ابزارهای مدیریت تصاویر برای وبسایت شما است. این ابزار ویرایش آنلاین تصاویر به شما امکان می دهد برای پست های وبلاگ ، صفحات فیس بوک ، توییتر ، LinkedIn و غیره گرافیک های حرفه ای ایجاد و طراحی کنید.

این برنامه با هزاران قالب حرفه ای طراحی شده همراه است.

همچنین می توانید آرم و سایر دارایی های برند خود را ذخیره کرده و از آنها در تصاویر خود استفاده کنید. می توانید گرافیک خود را ذخیره ، دانلود و به اشتراک بگذارید. Visage برای افراد و تیم ها بسیار عالی است.

Canva برترین ابزار ویرایش آنلاین تصاویر

Canva یکی دیگر از گزینه های محبوب در میان وبلاگ نویسان است. این امکان را به شما می دهد تا انواع گرافیکی را با استفاده از روش کشیدن و رها کردن آسان ایجاد کنید.

امکانات این ادیتور آنلاین عکس شامل قالب های حرفه ای بوده که می توانید از آنها به عنوان نقطه شروع استفاده کنید. همچنین می توانید تصاویر پرمیوم ، نمادها و سایر منابع را مستقیماً از برنامه خریداری کنید. از امکانات فوق العاده آن برای فارسی زبانان ، پشتیبانی این ابزار ویرایش آنلاین تصاویر از زبان شیرین فارسی است.

ادیتور آنلاین عکس pablo

ویرایش آنلاین تصاویر

Pablo یک ویرایشگر تصویر ساده است. این مجموعه با یک رابط کاربری زیبا ساخته شده است که به شما امکان می دهد تصاویر رایگان را جستجو کنید ، یک الگویی را انتخاب کنید و سپس متن و نمادهای خود را به آن اضافه کنید.

Piktochart یک ابزار ویرایش آنلاین تصاویر آسان

ویرایش آنلاین تصاویر

Piktochart سازنده اینفوگرافیک آسان برای استفاده برای همه است. این مجموعه با هزاران قالب حرفه ای طراحی شده برای اینفوگرافیک ها ، ارائه ها ، پوسترها و گزارش ها ارائه می شود.

می توانید نمودارها ، نقشه ها ، نمادها ، عکس ها و حتی فیلم های خود را اضافه کنید. در این ابزار ویرایش آنلاین تصاویر تصاویر ، نمادها و تصاویر رایگان زیادی وجود دارد که می توانید در پروژه خود از آنها استفاده کنید.

ادیتور آنلاین عکس infogr.am

ویرایش آنلاین تصاویر

Infogr.am یک سازنده اینفوگرافیک و ارائه برای پروژه های داده محور است. می توانید صفحات Google ، Dropbox یا یک فایل JSON را به نمودارهای زنده متصل کنید. لوگوی سایت خود را اضافه کنید و ارائه های بسیار زیبایی را داشته باشید.

Ribbet برترین ابزار ویرایش آنلاین تصاویر

ادیتور آنلاین عکس

Ribbet یک ویرایشگر عکس بسیار کارآمد برای وب است. این امکان را به شما می دهد تا عکس های خود را مجدداً تنظیم کنید و همچنین شفافیت ، روشنایی ، کنتراست و غیره را تنظیم کنید. همچنین می توانید متن ، برچسب ها ، کادر و نمادها را اضافه کنید.

Ribbet همچنین ایجاد کولاژ از عکس های شما را آسان می کند. می توانید کار خود را در Ribbet ذخیره کنید یا آن را بارگیری کنید. همچنین می توانید آن را به Google Drive  ، Flickr و Facebook ارسال کنید.

ادیتور آنلاین عکس QuotesCover.com

ادیتور آنلاین عکس

یک نقل قول خوب می تواند روز کسی را درخشان کند. QuotesCover به شما کمک می کند نقل قول های زیبا را با طرح های زیبا ، تایپوگرافی زیبا و جلوه های بصری به اشتراک بگذارید.

می توانید تصاویر خود را بارگذاری کنید ، سپس از ابزار داخلی استفاده کنید تا رنگ ها ، کنتراست ، جلوه ها و غیره را تنظیم کنید.

Pixlr یک ابزار ویرایش آنلاین تصاویر مانند Photoshop

ادیتور آنلاین عکس

Pixlr یک برنامه ویرایشگر عکس است. مانند Photoshop و سایر ابزارهای ویرایش تصویر به نظر می رسد و عمل می کند. با این حال ، استفاده از آن بسیار ساده تر و آسان تر است.

ادیتور آنلاین عکس befunky

ادیتور آنلاین عکس

یکی از ویژگی های فوق العاده این ادیتور آنلاین عکس ویرایش آنلاین تصاویر که موجب جذب کاربران زیادی برای این سرویس گشته ، سادگی استفاده از آن است که معمولا در دیگر ادیتورهای آنلاین دیده نمی‌شود. این ابزار ویرایش آنلاین تصاویر کاملا به صورت تعاملی طراحی شده است و و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که فیلتر و افکت‌های مختلف مورد نظر خود را انتخاب و آن‌ها را روی تصاویر خود اعمال کنید.

دیگر ویژگی خاص این ادیتور آنلاین عکس که باید به آن اشاره کنیم این است که این ابزار ویرایش آنلاین تصاویر یک کلاژساز اختصاصی دارد که می‌توانید از آن برای ساخت تصاویر کلاژ زیبا استفاده کنید. BeFunky دارای تصاویر Stock رایگان، فونت و وکتورهای مختلف است که می توانید از آنها در طراحی های خود بهره ببرید.

ادیتور آنلاین عکس venngage

ادیتور آنلاین عکس

Venngage یک سازنده اینفوگرافیک زیبا برای افراد غیر طراح است. این ادیتور آنلاین عکس همراه با قالب ها ، فونت ها ، نمادها ، نقشه ها و رابط کاربری بصری است. نکته منفی این است که برنامه رایگان آنها شامل مارک Venngage در اینفوگرافیک شماست.

ادیتور آنلاین عکس easel

ویرایش تصاویر

easel یک سازنده اینفوگرافیک دیگر برای وب است. نرم افزار این ادیتور آنلاین عکس با یک رابط کاربری ساده با سازنده drag and drop ساخته شده است تا بتواند اینفوگرافیک شما را ایجاد کند. نسخه اولیه رایگان برای سناریوهای متداول استفاده به اندازه کافی خوب است.

Fotor یک ابزار ویرایش آنلاین تصاویر قدرتمند

Fotor یک ویرایشگر قدرتمند تصویر برای غیر طراحان یا طراحان مبتدی است. این ابزار ویرایش آنلاین تصاویر این امکان را به شما می دهد تا کلاژهای زیبا ، تصاویر برای پست های وبلاگ ، فیس بوک ، اینستاگرام ، پینترست ، و غیره ایجاد کنید. استفاده از آن حتی برای کاربران در سطح پایین نیز بسیار آسان است.

ادیتور آنلاین عکس قدرتمند PicMonkey

PicMonkey ابزاری قدرتمند برای ویرایش تصویر است. این ابزار ویرایش آنلاین تصاویر اجازه می دهد تا شما یه صورت رایگان به مدت هفت روز به طراحی و ایجاد گرافیک ، روتوش عکس ، ویرایش تصاویر ، و غیره. PicMonkey بپردازید. که پس از آن قیمت گذاری از 3.33 دلار در هر ماه صورتحساب سالانه شروع می شود.

ادیتور آنلاین عکس Placeit

Placeit به شما امکان می دهد عکسهای وب سایت ، نرم افزار یا هر چیز دیگری را در اندازه های مختلف طراحی کنید. می توانید یک عکس از تصویر را در یک عکس از iPhone ، برخی از تبلت ها یا یک مک بوک قرار دهید.

snapseed ویرایش آنلاین تصاویر با گوگل

Snapseed Google یک ادیتور آنلاین عکس قدرتمند است که هم اکنون فقط در دستگاه های تلفن همراه در دسترس است. این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از رابط کاربری آسان ، تصاویر را در دستگاه های تلفن همراه خود ویرایش کنید. همچنین پشتیبانی از زبان فارسی دیگر ویژگی این وبسایت است.

awesomescreenshot ویرایش آنلاین تصاویر در مرورگر خود

روتوش انلاین عکس

awesomescreenshot ادیتور آنلاین عکس بسیار عالی برای عکس گرفتن و ویرایش تصاویر است. می توانید آن را در مرورگر خود نصب کرده و از هر صفحه وب فوراً عکس بگیرید. می توانید امکانات این ابزار ویرایش آنلاین تصاویر را به مرورگر کروم خود اضافه کرده و به بیش از یک میلیون کاربر این ابزار ملحق شوید.

بهترین قسمت این است که پس از گرفتن عکس از صفحه می توانید آن را ویرایش کنید. عکس صفحه خود را حاشیه نویسی کنید ، نشانگرها و فلش ها را اضافه کنید ، و مستقیماً از مرورگر خود ذخیره یا به اشتراک بگذارید.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن برخی از ابزارهای عالی برای ایجاد تصاویر بهتر برای پست های وبسایت وردپرسی شما کمک کند.

4.5 2 رای
رأی دهی به مقاله
منبع wpbeginner hootsuite
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات