کسب و کار آنلاین در بستر وردپرس

دیدگاه ها در وردپرس

مدیریت بخش نظرات در وردپرس

0 ۱,۶۳۷

اگر آموزش های مربوط به وردپرس که در دانش وردپرس وجود دارد را دنبال کرده باشید ، در جلسات مربوط به آموزش تنظیمات وردپرس به طور کامل به تنظیمات دیدگاه ها پرداختیم. طبیعاتا برای مدیریت دیدگاه های وردپرس ابتدا باید تنظیمات پایه آن را انجام دهید و اصطلاحا بخش دیدگاه های وردپرس را پیکربندی کنید. پس از پیکربندی دیدگاه ها که آموزش آن در جلسه مربوط به آموزش تنظیمات وردپرس به طور کامل خدمت شما توضیح دادیم ، نوبت به مدیریت نظرات یا دیدگاه ها میرسد. در این جلسه به توضیح این بخش خواهیم پرداخت.

دیدگاه ها در وردپرس چیست؟

دیدگاه ها در وردپرس

اما قبل از شروع به تماشای فیلم آموزشی ، شما باید کاربرد دیدگاه ها را بدانید و از اهمیت دیدگاه ها در یک وبسایت مطلع باشید. دیدگاه ها را باید جزء بخش های بسیار مهم هر وبسایتی دسته بندی کنیم. نظرات ، کامنت ها یا دیدگاه ها این امکان را به شما و کاربران وبسایتتان می دهد تا در زمینه مقاله ای که در وبسایت خود منتشر میکنید ، به گفتگو و تبادل نظر بپردازید. همچنین بخش دیدگاه ها امکان ایجاد بحث بین کاربران شما را فراهم میکند. هر کاربری و حتی خود شما میتوانید به راحتی به کامنت کاربران پاسخ داده و وارد بحث های مرتبط با مقاله ای که منتشر کرده اید شوید.

تاثیر دیدگاه ها در وبسایت

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که این بحث و تبادل نظر چه اهمیتی میتواند داشته باشد؟ و اینکه اصلا چرا باید به بخش دیدگاه ها در وردپرس اهمیت دهیم؟ جواب به این سوالات کاملا مشخص است. هر چقدر تعداد کامنت ها در زیر یک مقاله بیشتر باشد ، این مفهموم را به گوگل میرساند که این مقاله از اهمیت بیشتری برخوردار است. کم بودن تعداد دیدگاه ها باعث افت سئوی وبسایت شما نمیشود ، اما هرچقدر تعداد کامنت ها بیشتر باشد ، تاثیر بیشتری در سئوی وبسایت شما میگذارد.

مدیریت دیدگاه ها

 برای مدیریت دیدگاه ها فقط کافیست تا در پیشخوان به بخش دیدگاه ها در وردپرس رفته و تمام دیدگاه هایی که تا به حال در وبسایت شما ثبت شده است را مشاهده و مدیریت کنید. شما میتوانید هر دیدگاهی که در وبسایت شما را ثبت میشود را پذیرفته یا رد نمایید ، پاک کنید ، ویرایش یا سانسور کنید و به طور کامل به مدیریت آنها بپردازید. نحوه عملکرد این بخش نیز بسیار راحت بوده و با هیچ پیچیدگی خاصی در این بخش شما مواجه نخواهید شد.

آموزش ویدئویی نحوه مدیریت دیدگاه ها را مشاهده نمایید  
ARVE Error: Mode: lazyload not available (ARVE Pro not active?), switching to normal mode

در پایان این آموزش به این نکته نیز اشاره میکنیم که برای بخش نظرات میتوانید از افزونه های جانبی زیادی که طراحی شده است استفاده نمایید. البته فراموش نکنید که از هر افزونه ای نباید استفاده کرد. برای بخش نظرات افزونه ای مانند wpDiscuz بسیار طرفدار داشته و به خوبی کار خود را انجام میدهد.

موفق و پایدار باشید

0 0 رای
رأی دهی به مقاله

آموزش ویدئویی ویژوال کامپوزر

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات