کسب و کار آنلاین در بستر وردپرس
دانش بیان شایگان
اعتبار با دانش وردپرس

درباره دانش وردپرس

کسب و کار آنلاین در بستر وردپرس

درباره ما

موسسه فرهنگی دانش بیان شایگان در سال 1395 با هدف ارائه محصولاتی در زمینه کسب و کار آنلاین و همچنین ارائه محصولات آموزشی در این زمینه تاسیس شد.

با گسترش راه اندازی وبسایت های فروشگاهی و نیاز مبرم علاقه مندان به این حوزه ، این موسسه اقدام به ثبت و راه اندازی وبسایت دانش وردپرس نمود تا از این طریق بتواند به کلیه علاقه مندان به فعالیت در حوزه کسب و کار آنلاین راهکار های مناسب را ارائه دهد.

دلیل اصلی انتخاب وردپرس توسط موسسه دانش بیان ، راحتی استفاده از این سیستم مدیریت محتوا و همچنین پشتیبانی این سیستم از زبان فارسی بود. همچنین به دلیل فعالیت وبسایت های ایرانی در زمینه وردپرس نیز بستر بسیار مناسبی را برای علاقه مندان به کسب و کار آنلاین فراهم نموده است. امنیت بالای وردپرس و همچنین ارائه بروزرسانی های منظم برای آن باعث شده است تا وردپرس به محبوبترین سیستم مدیریت محتوا در دنیا بدل شود.

عمده فعالیت ما

دانش وردپرس با هدف ارائه آموزش های لازم در زمینه کسب و کار آنلاین و همچنین ارائه ابزار مورد نیاز این حوزه ، در بستر وردپرس تاسیس شد. ارائه قالب های حرفه ای وردپرس و افزونه های سئو و کاربردی حرفه ای وردپرس ، ارائه محصولات آموزشی در زمینه کسب و کار آنلاین و آموزش نحوه کار با قالب و افزونه های وردپرسی و همچنین انتشار مقالات آموزشی از عمده فعالیت های این وبسایت می باشد. دانش وردپرس به عنوان یکی از زیرمجموعه های موسسه دانش بیان دارای نشان ملی ثبت از سازمان رسانه های دیجیتال بوده و کلیه فعالیت های این وبسایت زیر نظر موسسه دانش بیان و وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی می باشد.

اطلاعت تماس

برای ما پیام ارسال کنید

با ما تماس بگیرید و ما با خوشحالی پاسخ خواهیم داد