کسب و کار آنلاین در بستر وردپرس

بهترین افزونه های کاربردی وردپرس

وردپرس به تنهایی کامل نیست. همچنین اگر شما پیشرفته ترین قالب های وردپرس را نیز تهیه کنید متوجه میشوید که وبسایت شما همچنان در برخی بخش ها نقص و نقاط ضعفی دارد. اینجاست که شما برای رفع این نقاط ضعف به افزونه های وردپرسی نیاز پیدا میکنید. افزونه وردپرس در اصل ابزاریست که به شما در جهت رفع نقص و ضعفی که در وبسایت شما وجود دارد ، کمک میکند.

به عناون مثال هیچ قالب وردپرسی وجود ندارد که خود دارای امکان ایجاد فرم تماس باشد. ولی امکانی که وردپرس به شما میدهد این است که به راحتی میتوانید یک افزونه وردپرسی فرم تماس مانند فرم تماس 7 را نصب کرده و به راحتی با استفاده از این افزونه وردپرسی اقدام به ایجاد فرم تماس دلخواه خود کنید. برخی از افزونه ها جزو افزونه های وردپرسی الزامی به شمار میروند. مانند افزونه های سئو. فرقی نمیکند که شما از قالبی استفاده میکنید. در هر صورت باید از افزونه وردپرسی سئو استفاده کنید تا در نتایج گوگل بتوانید به رتبه های بالا برسید. افزونه الزامی دیگری که باید از آن استفاده کنید یک افزونه امنیتی است.

افزونه الزامی دیگری که باید از آن استفاده کنید افزونه های صفحه ساز هستند. البته ناگفته نمایند که برخی از قالب های حرفه ای وردپرس دارای صفحه ساز اختصاصی هستند. ولی تمام قالب های دارای صفحه ساز از صفحه ساز خوبی بهره مند نیستند. به همین دلیل استفاده از افزونه های صفحه ساز حرفه ای همیشه امری الزامی بوده است.

باید به این نکته توجه کنید همه افزونه های وردپرسی دارای کارایی مناسبی نیستند. به همین دلیل باید در انتخاب افزونه های وردپرسی خود دقت لازم را داشته باشید.

بهترین افزونه های وردپرس

با افزونه های وردپرسی شما میتوانید به راحتی امکانات وبسایت خود را در هر زمینه ای افزایش دهید. منتها باید به افزونه ای که از آن استفاده میکنید نیز توجه ویژه ای داشته باشید. راحتی استفاده از افزونه ها ، کاربردی بودن افزونه ها و از همه مهمتر امن بودن افزونه های وردپرسی از مواردی هستند که حتما باید به آنها توجه داشته باشید. باید از افزونه هایی استفاده کنید که نیاز شما را به طور کامل رفع کنند. نباید برای انجام یک کار خاص از بیش از یک افزونه استفاده کنید. مگر آنکه از افزونه های جانبی یا به اصطلاح add ons استفاده کنید.

همانطور که اشاره شد افزونه های وردپرس دارای دسته بندی های مختلفی هستند. در این صفحه بهترین افزونه های کاربردی خدمت شما ارائه شده که به راحتی میتوانید پس از مطالعه ویژگی های افزونه های وردپرسی مورد نظر ، اقدام به انتخاب آنها کنید. کلیه افزونه ها توسط دانش وردپرس فارسی سازی شده است. و بروزرسانی رایگان آنها بلافاصله پس از عرضه , در سایت قرار میگیرد.

برترین افزونه های کاربردی وردپرس